• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Виключення судна із Суднової книги України

Опубліковано 05 травня 2022 року, 11:44

Перелік документів

 1. Заява у довільній формі.
 2. Письмове пояснення заявника щодо необхідності виключення судна з Суднової книги України (у разі загибелі судна, зникнення його безвісти або визнання його непридатним для подальшої експлуатації).
 3. Судновий білет (або оголошення в засобах масової інформації про втрату документів та визнання їх недійсними).
 4. Письмовий дозвіл заставодержателя на припинення реєстрації у Судновій книзі України (якщо судно перебуває в заставі).
 5. Копія документа, що підтверджує сплату реєстраційного збору (крім випадків, передбачених статтею 36 Закону України «Про внутрішній водний транспорт»).
 6. Копії документів, що посвідчують особу власника судна, підтверджують його громадянство, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), - для суден, що належать фізичним особам; копії установчих документів та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать юридичним особам; копії документів, що посвідчують особу власника судна, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать фізичним особам - підприємцям.
 7. Згода на збір та обробку персональних даних: зразок.
 8. Підписаний заявником опис доданих документів.

Копія документа, що посвідчує особу власника судна та підтверджує його громадянство, засвідчується його власником. До всіх документів, складених іноземною мовою, додається переклад державною мовою, засвідчений у встановленому порядку.