• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Реєстрація судна

Опубліковано 05 травня 2022 року, 13:05

Необхідні документи

 1.  Заява для суден, що підлягають реєстрації у Державному судновому реєстрі України, встановленого зразка: зразок.
 2.  Копії документів, що підтверджують право власності на судно, а також на двигун, якщо його придбано окремо.
 3.  Копія обмірного свідоцтва (за наявності).
 4.  Свідоцтво про тимчасове право плавання під Державним Прапором України (якщо судно тимчасово зареєстровано у Державному судновому реєстрі України і строк дії цього свідоцтва не закінчився).
 5.  Документальне підтвердження втрати права плавання під державним прапором іншої держави або скасування запису у реєстрі суден іншої держави (якщо судно раніше було зареєстровано органом реєстрації іншої держави).
 6.  Копії документів, що посвідчують особу власника судна, підтверджують його громадянство, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), - для суден, що належать фізичним особам; копії установчих документів та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать юридичним особам; копії документів, що посвідчують особу власника судна, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать фізичним особам - підприємцям.
 7.  Фотографічні знімки судна у паперовому вигляді (загальний вигляд з правого та лівого борту).
 8.  Копія документа, що підтверджує сплату реєстраційного збору (адміністративний збір не справляється у разі первинної реєстрації під Державним Прапором України судна (крім прогулянкових, малих суден), побудованого в Україні, віком не більше п’яти років).
 9.  Згода на збір та обробку персональних даних: зразок.
 10.  Підписаний заявником  перелік  доданих документів: зразок.


Судна, що належать фізичним особам - підприємцям, реєструються за ними як за фізичними особами

Копії документів, що додаються до заяви, засвідчуються нотаріусом або органами, які здійснили їх оформлення та видачу. Копія документа, що посвідчує особу власника судна та підтверджує його громадянство, засвідчується його власником. Копія обмірного свідоцтва може бути завірена заявником. До всіх документів, складених іноземною мовою, додається переклад на державну мову, засвідчений у встановленому порядку.