• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Внесення змін в Суднову книгу України

Опубліковано 05 травня 2022 року, 03:01

Перелік документів

  1. Заява у довільній формі з письмовим обґрунтуванням необхідності внесення змін та документи, що підтверджують необхідність внесення змін до Суднової книги України.
  2. Раніше виданий документ, що підлягає заміні.
  3. Копія документа, що підтверджує сплату реєстраційного збору.
  4. Копії документів, що посвідчують особу власника судна, підтверджують його громадянство, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), - для суден, що належать фізичним особам; копії установчих документів та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать юридичним особам; копії документів, що посвідчують особу власника судна, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать фізичним особам - підприємцям.
  5. Згода на збір та обробку персональних даних: зразок.
  6. Підписаний заявником опис доданих документів. зразок.


Копія документа, що посвідчує особу власника судна та підтверджує його громадянство, засвідчується його власником. Судно, що належить декільком фізичним або юридичним особам (співвласникам), за їх письмовою заявою реєструється за однією особою. Справжність підпису іншої особи - співвласника засвідчується нотаріально. До всіх документів, складених іноземною мовою, додається переклад державною мовою, засвідчений у встановленому порядку. 

Заявник повинен подати документи для внесення змін до Суднової книги України протягом 60 календарних днів з дати виникнення таких змін.

Відповідно пункту 37 Порядку ведення Державного суднового реєстру та Суднової книги України, затвердженого постановою КМУ від 26.09.1997 № 1069 копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом за місцем реєстрації судна або органом, який здійснив їх оформлення та видачу.