• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Внесення змін в Суднову книгу України

Опубліковано 05 травня 2022 року, 03:01

Перелік документів

  1. Заява у довільній формі; 
  2. письмове обґрунтування за підписом заявника та документи, що підтверджують необхідність внесення змін до Суднової книги України;
  3. раніше виданий документ, що підлягає заміні;
  4. копія документа, що підтверджує сплату реєстраційного збору;
  5. копії документів, що посвідчують особу власника судна, підтверджують його громадянство, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), - для суден, що належать фізичним особам; копії установчих документів та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать юридичним особам; копії документів, що посвідчують особу власника судна, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать фізичним особам - підприємцям.  


До заяви також додається підписаний заявником опис доданих документів. 

Під час внесення змін до Суднової книги України стосовно зміни власника, за його бажанням, може бути змінено назву, про що зазначається в заяві про внесення змін. 

Внесення змін щодо нового власника судна, стосовно якого в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна є відомості про обмеження відчуження, здійснюється за наявності письмової згоди обтяжувача (заставодержателя), крім випадків переходу права власності на судно у порядку спадкування, правонаступництва або виділення частки в спільному майні. 

Копія документа, що посвідчує особу власника судна та підтверджує його громадянство, засвідчується його власником. 

До всіх документів, складених іноземною мовою, додається переклад державною мовою, засвідчений у встановленому порядку.