• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Про затвердження Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, небезпечних відходів морським і річковим транспортом та безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної промисловості) на 2024 рік

Наказ Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України
від 29 листопада 2023 № 420
Опубліковано 30 листопада 2023 року, 10:51
чинний

Відповідно до статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів внутрішнім водним, морським транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1186, 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, небезпечних відходів морським і річковим транспортом та безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної промисловості) на 2024 рік (далі – Річний план), що додається.
  2. Департаменту державного нагляду та контролю забезпечити організацію і проведення заходів державного нагляду (контролю) відповідно до затвердженого Річного плану у порядку, визначеному Законом, за умови 2 відсутності мораторію на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.
  3. Управлінню цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України. 4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


В. о. Голови                                                              Олег ЛИПОВИЙ

Річний план перевірок на 2024 рік (pdf 595Kb)