• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Видача нових документів замість втрачених

Опубліковано 05 травня 2022 року, 16:33

Перелік документів

  1.  заява судновласника у довільній формі стосовно видачі нових документів замість втрачених;
  2. примірник друкованого видання засобу масової інформації, в якому розміщено оголошення про втрату документів та визнання їх недійсними;
  3. копія документа, що підтверджує особу власника та його громадянство, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  4. копія документа, що підтверджує сплату адміністративного збору. 

Разом із заявою подається також підписаний заявником перелік доданих документів. 

У разі подання заяви через уповноважений орган/особу подається довіреність або інший документ, що підтверджує повноваження діяти від імені цього суб’єкта, в якому обов’язково вказуються паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання) уповноваженої особи на представлення інтересів у Державній службі морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України. 

Копія документа, що посвідчує особу власника судна та підтверджує його громадянство, засвідчується його власником. Копія обмірного свідоцтва (за наявності) може бути завірена заявником. 

У разі наявності копія суднового реєстраційного документу, дублікат якого має бути оформлений, та/або копія свідоцтва про придатність судна до плавання або інші документи, що підтверджують проходження судном технічного нагляду.