• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Реєстр зареєстрованих суднових журналів судна внутрішнього плавання

Опубліковано 04 жовтня 2023 року, 17:40

Відповідно до частини дев’ятої статті 31 Закону України «Про внутрішній водний транспорт» судновий журнал судна внутрішнього плавання підлягає обов’язковій реєстрації. 

Реєстрацію суднового журналу здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері внутрішнього водного транспорту, на безоплатній основі на підставі заяви судновласника або уповноваженої ним особи. Заява подається до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері внутрішнього водного транспорту, у паперовій формі. До заяви додаються примірник суднового журналу та копія свідоцтва про право плавання під Державним Прапором України. 

Форма суднового журналу та порядок його ведення затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері внутрішнього водного транспорту. 

Ведення Реєстру зареєстрованих суднових журналів забезпечує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері внутрішнього водного транспорту, у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері внутрішнього водного транспорту, та оприлюднює його на своєму офіційному веб-сайті. 

Реєстр зареєстрованих суднових̆ журналів судна внутрішнього плавання.pdf