• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Видача нових документів замість втрачених

Опубліковано 05 травня 2022 року, 10:41

Видача нових документів замість втрачених здійснюється після опублікування судновласником за його рахунок в засобах масової інформації оголошення про втрату документів та визнання їх недійсними.

  1.  Заява у довільній формі.
  2.  Копія примірника засобу масової інформації із оголошенням про втрату документів та визнання їх недійсними.
  3.  Копія документа, що підтверджує сплату реєстраційного збору.
  4.  Копії документів, що посвідчують особу власника судна, підтверджують його громадянство, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), - для суден, що належать фізичним особам; копії установчих документів та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать юридичним особам; копії документів, що посвідчують особу власника судна, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать фізичним особам - підприємцям.
  5.  Згода на збір та обробку персональних даних: зразок.
  6.  Підписаний заявником опис доданих документів: зразок.

Відповідно пункту 37 Порядку ведення Державного суднового реєстру та Суднової книги України, затвердженого постановою КМУ від 26.09.1997 № 1069 копії документів, що подаються, повинні бути засвідчені нотаріусом за місцем реєстрації судна або органом, який здійснив їх оформлення та видачу.