• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тимчасова реєстрація судна

Опубліковано 05 травня 2022 року, 12:08

Перелік документів

 1. Заява для суден, що підлягають реєстрації у Судновій книзі України, встановленого зразка: зразок.
 2.  Копія договору фрахтування.
 3.  Письмовий дозвіл власника судна на тимчасову реєстрацію в Україні.
 4.  Письмовий дозвіл уповноваженого органу держави іноземної реєстрації судна на тимчасову реєстрацію в Україні (у випадку, передбаченому частиною четвертою статті 35 цього Закону).
 5.  Письмовий дозвіл заставодержателя на тимчасову реєстрацію в Україні (якщо судно перебуває в заставі).
 6.  Копії документів, що посвідчують особу власника судна, підтверджують його громадянство, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), - для суден, що належать фізичним особам; копії установчих документів та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать юридичним особам; копії документів, що посвідчують особу власника судна, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать фізичним особам - підприємцям.
 7.  Згода на збір та обробку персональних даних: зразок.
 8.  Підписаний заявником опис доданих документів: зразок.
 9.  Судна, що належать фізичним особам - підприємцям, реєструються за ними як за фізичними особами
 10.  Копія документа, що посвідчує особу власника судна та підтверджує його громадянство, засвідчується його власником. Судно, що належить декільком фізичним або юридичним особам (співвласникам), за їх письмовою заявою реєструється за однією особою. Справжність підпису іншої особи - співвласника засвідчується нотаріально. До всіх документів, складених іноземною мовою, додається переклад державною мовою, засвідчений у встановленому порядку.

Судно, яке було тимчасово зареєстровано у Судновій книзі України на підставі дії договору бербоут-чартера, після закінчення строку дії договору бербоут-чартера судна, якщо судновласником не подана заява з документами про подовження дії цього договору, виключається із Суднової книги України незалежно від того, чи судновласником подана заява про виключення.