• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Повідом про корупцію

Опубліковано 07 лютого 2019 року, 00:24

Пам’ятка про права викривача


Якщо Вам стало відомо про один або декілька фактів порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особами Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, а саме:

 • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
 • порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
 • порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону;
 • порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення
  з іншими видами діяльності передбачені статтею 25 Закону;
 • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
 • порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону;
 • порушення вимог організації роботи із запобігання і виявлення корупції;
 • порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

Або будь-які інші неправомірні діяння в антикорупційній сфері, просимо звертатись:

 • за телефоном - (044) 294-60-29 на «гарячу лінію»;
 • письмово за адресою: просп. Перемоги, 14, м. Київ, 01135
 •  на електронну адресу - anticorrupt@marad.gov.ua;

При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (найменування підприємства, установи, організації, суб’єкта господарювання), контактний телефон, місце проживання/реєстрації, а також прізвище, ім’я, по батькові та посаду працівника структурного підрозділу апарату Адміністрації судноплавства та її територіальних органів, з яким пов’язана подія, дата, місце і суть події, конкретні обставини, зауваження, прохання чи вимоги.

З метою оперативного реагування на надану інформацію та забезпечення зворотного зв’язку просимо залишити контактні дані.

Зразок повідомлення про корупцію

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Адміністрації судноплавства як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо увагу на те, що Адміністрації судноплавства забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».