• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Внесення змін до Державного суднового реєстру України

Опубліковано 05 травня 2022 року, 15:58

Перелік документів

  1.  Заява у довільній формі.
  2.  Письмове обґрунтування за підписом заявника та документи, що підтверджують необхідність внесення змін до Державного суднового реєстру України (за наявності).
  3.  Раніше виданий документ, що підлягає заміні (за потреби).
  4.  Копія документа, що підтверджує сплату реєстраційного збору (адміністративний збір не справляється у разі внесення змін до Державного суднового реєстру України, зумовлених прийняттям рішень про зміну назви адміністративно-територіальної одиниці, зміну меж адміністративно-територіальної одиниці, перейменування вулиці.
  5.  Копії документів, що посвідчують особу власника судна, підтверджують його громадянство, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), - для суден, що належать фізичним особам; копії установчих документів та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать юридичним особам; копії документів, що посвідчують особу власника судна, присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - для суден, що належать фізичним особам - підприємцям.
  6.  Згода на збір та обробку персональних даних: зразок.
  7.  Підписаний заявником  перелік доданих документів.

Заявник повинен подати документи для внесення змін до Державного суднового реєстру України протягом 14 календарних днів з дати виникнення таких змін.

Додаткова інформація

Під час внесення змін до Державного суднового реєстру України стосовно зміни власника за його бажанням може бути змінено назву та/або бортовий реєстраційни номер, про що зазначається в заяві про внесення змін.

Внесення змін щодо нового власника судна, стосовно якого в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна є відомості про обмеження відчуження, здійснюється за наявності письмової згоди обтяжувача (заставодержателя), крім випадків переходу права власності на судно у порядку спадкування, правонаступництва або виділення частки в спільному майні.

 Розмір адміністративного збору розраховується відповідно до частини 12 статті 27 Кодексу торговельного мореплавства України».