• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» Морської адміністрації, проведеного відповідно до наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 11 вересня 2018 року № 51

Опубліковано 05 жовтня 2018 року, 16:46

Національне агентство України

з питань державної служби

Відповідно до пунктів 59 та 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, Державна служба морського та річкового транспорту України (далі – Морська адміністрація) повідомляє про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» Морської адміністрації, проведеного відповідно до наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 11 вересня 2018 року № 51 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»:

№ вакансії

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

101892

завідувач сектору організації розслідування аварійних подій Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті

ФЕДОРЧЕНКО Владислав Валерійович

15,00

Переможець конкурсу

КОМАРОВ Олександр Іванович

12,20

Другий за результатами конкурсу

101893

начальник відділу ведення Суднової книги України Департаменту надання адміністративних послуг

ПЕТРЕНКО Євген Анатолійович

14,40

Переможець конкурсу

ЖУРБА Наталія Іванівна

12,80

Другий за результатами конкурсу

101894

начальник відділу договірної роботи та майнових відносин Департаменту правового забезпечення та міжнародних відносин

ШОНІН Олексій Олегович

14,40

Переможець конкурсу

ОРІХІВСЬКА Олена Вячеславівна

12,60

Другий за результатами конкурсу

101895

начальник відділу міжнародних відносин Департаменту правового забезпечення та міжнародних відносин

НЕЧИПОРЕНКО Ніна Сергіївна

15,37

Переможець конкурсу

МАЗУР Ганна Володимирівна

13,60

Другий за результатами конкурсу

101896

начальник відділу фінансово-економічного планування Управління фінансово-економічного планування, бухгалтерського обліку та звітності

МІКУЛЯНІЧ Діонісій Васильович

14,40

Переможець конкурсу

ВОЛОХОВ

Олександр Олександрович

12,20

Другий за результатами конкурсу

101897

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада)

ДАНІЛЬЄВ Юрій Віталійович

9,50

Переможець конкурсу

БАГРІЙ Ольга Вікторівна

7,67

Другий за результатами конкурсу

101898

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада)

ЛЯСКОВЕЦЬ Ірина Анатоліївна

9,17

Переможець конкурсу

БОЙКО Іван Миколайович

7,17

Другий за результатами конкурсу

101899

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (третя посада)

ШОНІНА Тетяна Миколаївна

8,67

Переможець конкурсу

ПРОХОРЕНКО Ірина Василівна

7,83

Другий за результатами конкурсу

101900

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (четверта посада)

СОЛОВЙОВА Марія Володимирівна

8,00

Переможець конкурсу

101901

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада)

ШАЛАТОВА Аліна Олександрівна

8,33

Переможець конкурсу

101902

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада)

ДЕНЧУК Анжела Олександрівна

8,33

Переможець конкурсу

101903

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (третя посада)

ТЕРЗМАН Павло Анатолійович

7,83

Переможець конкурсу

101904

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (четверта посада)

КРАВЧЕНКО Марина Віталіївна

6,83

Переможець конкурсу

101905

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (п’ята посада)

ЯЩЕНКО Ольга Федорівна

6,50

Переможець конкурсу

101906

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Нижньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада)

САЛЕНКО Микола Олександрович

8,33

Переможець конкурсу

101907

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Нижньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада)

ЦВЄТКОВА Світлана Володимирівна

9,33

Переможець конкурсу

МАНОЙЛО Григорій Михайлович

7,83

Другий за результатами конкурсу

101908

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Нижньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада)

ГАВРИЛЮК Лариса Володимирівна

6,83

Переможець конкурсу

101909

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Нижньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада)

ШУМСЬКА Світлана Федорівна

5,67

Переможець конкурсу

101910

головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Нижньодніпровського міжрегіонального управління (третя посада)

БАБІЙЧУК Борис Павлович

7,83

Переможець конкурсу

101911

головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Скадовському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (перша посада)

ПІЧКУР В’ячеслав Володимирович

8,33

Переможець конкурсу

101912

головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Скадовському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (друга посада)

ГОРШКОВА Валерія Ігорівна

9,33

Переможець конкурсу

101913

головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Бердянському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (перша посада)

РУДЬКО Ірина Олегівна

9,33

Переможець конкурсу

101914

головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Бердянському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (друга посада)

ПАВЛЕНКО Руслан Леонідович

6,17

Переможець конкурсу

101915

головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Бердянському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (третя посада)

ГАНЕЛІНА Катерина Ігорівна

7,83

Переможець конкурсу

101916

головного спеціаліста відділу державного контролю (нагляду) за безпекою судноплавства і дипломно-паспортних та адміністративних послуг у сфері водного транспорту в Маріупольському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління

МІРОШНИЧЕНКО Дмитро Миколайович

8,83

Переможець конкурсу

 

 

 

Голова                                                                                                    Д. ПЕТРЕНКО

Більше за темою