Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Морської адміністрації на Глазкова А. В.
Національне агентство України
з питань державної служби
Відповідно до пунктів 59 та 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, Державна служба морського та річкового транспорту України (далі – Морська адміністрація) повідомляє про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» Морської адміністрації, проведеного відповідно до наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 11 вересня 2018 року № 51 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»:
№ вакансії |
Найменування посади |
Кандидат |
Результати (загальна сума балів) |
Примітка |
101892 |
завідувач сектору організації розслідування аварійних подій Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті |
ФЕДОРЧЕНКО Владислав Валерійович |
15,00 |
Переможець конкурсу |
КОМАРОВ Олександр Іванович |
12,20 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101893 |
начальник відділу ведення Суднової книги України Департаменту надання адміністративних послуг |
ПЕТРЕНКО Євген Анатолійович |
14,40 |
Переможець конкурсу |
ЖУРБА Наталія Іванівна |
12,80 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101894 |
начальник відділу договірної роботи та майнових відносин Департаменту правового забезпечення та міжнародних відносин |
ШОНІН Олексій Олегович |
14,40 |
Переможець конкурсу |
ОРІХІВСЬКА Олена Вячеславівна |
12,60 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101895 |
начальник відділу міжнародних відносин Департаменту правового забезпечення та міжнародних відносин |
НЕЧИПОРЕНКО Ніна Сергіївна |
15,37 |
Переможець конкурсу |
МАЗУР Ганна Володимирівна |
13,60 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101896 |
начальник відділу фінансово-економічного планування Управління фінансово-економічного планування, бухгалтерського обліку та звітності |
МІКУЛЯНІЧ Діонісій Васильович |
14,40 |
Переможець конкурсу |
ВОЛОХОВ Олександр Олександрович |
12,20 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101897 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада) |
ДАНІЛЬЄВ Юрій Віталійович |
9,50 |
Переможець конкурсу |
БАГРІЙ Ольга Вікторівна |
7,67 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101898 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада) |
ЛЯСКОВЕЦЬ Ірина Анатоліївна |
9,17 |
Переможець конкурсу |
БОЙКО Іван Миколайович |
7,17 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101899 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (третя посада) |
ШОНІНА Тетяна Миколаївна |
8,67 |
Переможець конкурсу |
ПРОХОРЕНКО Ірина Василівна |
7,83 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101900 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Верхньодніпровського міжрегіонального управління (четверта посада) |
СОЛОВЙОВА Марія Володимирівна |
8,00 |
Переможець конкурсу |
101901 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада) |
ШАЛАТОВА Аліна Олександрівна |
8,33 |
Переможець конкурсу |
101902 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада) |
ДЕНЧУК Анжела Олександрівна |
8,33 |
Переможець конкурсу |
101903 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (третя посада) |
ТЕРЗМАН Павло Анатолійович |
7,83 |
Переможець конкурсу |
101904 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (четверта посада) |
КРАВЧЕНКО Марина Віталіївна |
6,83 |
Переможець конкурсу |
101905 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Верхньодніпровського міжрегіонального управління (п’ята посада) |
ЯЩЕНКО Ольга Федорівна |
6,50 |
Переможець конкурсу |
101906 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Нижньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада) |
САЛЕНКО Микола Олександрович |
8,33 |
Переможець конкурсу |
101907 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Нижньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада) |
ЦВЄТКОВА Світлана Володимирівна |
9,33 |
Переможець конкурсу |
МАНОЙЛО Григорій Михайлович |
7,83 |
Другий за результатами конкурсу |
||
101908 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Нижньодніпровського міжрегіонального управління (перша посада) |
ГАВРИЛЮК Лариса Володимирівна |
6,83 |
Переможець конкурсу |
101909 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Нижньодніпровського міжрегіонального управління (друга посада) |
ШУМСЬКА Світлана Федорівна |
5,67 |
Переможець конкурсу |
101910 |
головний спеціаліст відділу контролю (нагляду) за маломірними (малими) суднами та базами для їх стоянки Нижньодніпровського міжрегіонального управління (третя посада) |
БАБІЙЧУК Борис Павлович |
7,83 |
Переможець конкурсу |
101911 |
головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Скадовському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (перша посада) |
ПІЧКУР В’ячеслав Володимирович |
8,33 |
Переможець конкурсу |
101912 |
головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Скадовському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (друга посада) |
ГОРШКОВА Валерія Ігорівна |
9,33 |
Переможець конкурсу |
101913 |
головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Бердянському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (перша посада) |
РУДЬКО Ірина Олегівна |
9,33 |
Переможець конкурсу |
101914 |
головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Бердянському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (друга посада) |
ПАВЛЕНКО Руслан Леонідович |
6,17 |
Переможець конкурсу |
101915 |
головного спеціаліста відділу контролю (нагляду) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті в Бердянському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління (третя посада) |
ГАНЕЛІНА Катерина Ігорівна |
7,83 |
Переможець конкурсу |
101916 |
головного спеціаліста відділу державного контролю (нагляду) за безпекою судноплавства і дипломно-паспортних та адміністративних послуг у сфері водного транспорту в Маріупольському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління |
МІРОШНИЧЕНКО Дмитро Миколайович |
8,83 |
Переможець конкурсу |
Голова Д. ПЕТРЕНКО