• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Видача та поновлення міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном

Опубліковано 01 лютого 2022 року, 14:38

Особи, які мають кваліфікацію капітана (судноводія) морського або річкового судна, вважаються достатньо кваліфікованими для керування малим судном і мають право отримати міжнародне посвідчення на право управління прогулянковим судном на підставі чинних кваліфікаційних документів капітана (судноводія) морського або річкового судна.


Видача та поновлення міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном є платною адміністративною послугою та здійснюється на підставі заяви. Заява подається до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері внутрішнього водного транспорту, у паперовій або електронній формі.


Видача міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном здійснюється після успішного складення іспиту, що проводиться кваліфікаційною комісією – колегіальним органом, який утворюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері внутрішнього водного транспорту.


Міжнародне посвідчення на право управління прогулянковим судном видається протягом п’яти або 10 робочих днів після складення іспиту. Поновлення міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном після закінчення строку його дії здійснюється без складання іспиту протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви.


Перелік документів

1.    заява;

2.     копія чинного документа про придатність до управління судном за станом здоров’я (з пред’явленням оригіналу);

3.    копія протоколу про складення іспиту;

4.     особова картка судноводія прогулянкового/малого судна;

5.     копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (з пред’явленням оригіналу);

6.     заява про надання згоди на обробку персональних даних;

7.    копія документа про сплату адміністративного збору;

8.     копія документа, що підтверджує успішне проходження навчальної підготовки у схваленому навчально-тренажерному закладі (з пред’явленням оригіналу).


Підставою для відмови у видачі міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном є:

1) подання неповного пакета документів;

2) виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.