• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Допуск кандидатів до підтвердження кваліфікації у кваліфікаційній комісії

Опубліковано 31 січня 2019 року, 03:06

1. Підтвердження кваліфікації кандидата з метою отримання Посвідчення проводиться КК, що утворюються органом видачі за місцезнаходженням органу видачі або його територіальних органів.

2. Підтвердження кваліфікації кандидата здійснюється за його письмовою заявою.

Заява та додані до неї документи оформлюються у паперовому або електронному вигляді.

До заяви додаються такі документи:

  • копія документа, що підтверджує успішне проходження теоретичної та практичної підготовки в НТЗ (за пред’явленням оригіналу);
  • дві кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см на матовому папері;
  • копія чинного документа про придатність для управління транспортним засобом за станом здоров’я (за пред’явленням оригіналу);
  • особова картка судноводія ММС;
  • копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (за пред’явленням оригіналу);
  • згода на обробку персональних даних.

3. Кандидати, які не надали документи, перераховані в пункті 2., до підтвердження кваліфікації не допускаються.

4. Кандидати, які мають документи, що підтверджують кваліфікацію судноводія, судноводія-механіка чи капітана морських, річкових або військових суден, можуть отримати Посвідчення на право управління моторним судном за результатами успішного підтвердження кваліфікації у КК без додаткового навчання. При цьому замість копії документа, що підтверджує успішне проходження теоретичної та практичної підготовки в НТЗ, кандидат подає копію документа, що підтверджує кваліфікацію судноводія, судноводія-механіка чи капітана морських, річкових або військових суден.

5. Особова картка судноводія малого/маломірного судна оформлюється НТЗ (заповнюються пункти 1-8, записи засвідчуються підписом керівника НТЗ та печаткою НТЗ) та видається кандидату після закінчення навчання. Під час подачі документів для підтвердження кваліфікації особова картка реєструється секретарем КК і повинна бути пред’явлена її власником під час підтвердження кваліфікації.

6. Пункти 9-11 особової картки заповнюються секретарем КК.  Після успішного підтвердження кваліфікації особова картка залишається в особовій справі кандидата.

Кандидати, які мають документи, що підтверджують кваліфікацію судноводія, судноводія-механіка чи капітана морських, річкових або військових суден, власноруч вносять дані до особової картки відповідно до цих документів, копії яких додаються до особової картки (за пред’явленням оригіналу). При цьому записи в особовій картці засвідчуються підписом кандидата.

У разі сумнівів орган видачі може здійснити перевірку чинності цих документів.