Відповідно до пункту 1 розділу ІІ Порядку підготовки та підтвердження кваліфікації судноводіїв малих суден і водних мотоциклів, а також видачі міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном, який затверджено наказом Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 07.01.2023 № 8, зареєстрованого Міністерством юстиції України 08.03.2023 № 421/39477 (далі – Порядок), персональний склад Кваліфікаційної комісії (далі – КК) затверджується наказом Адміністрації судноплавства. У разі необхідності до складу КК можуть бути внесені зміни. Робота КК організовується за регіональним принципом відповідно до зон відповідальності міжрегіональних управлінь Адміністрації судноплавства. За членами КК (далі - відповідальні особи КК) закріплюється відповідальність організації роботи КК у відповідному регіоні.
СКЛАД
кваліфікаційних комісій з підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном
Єфіменко Павло Володимирович |
Головний спеціаліст відділу видачі міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном Управління надання адміністративних послуг у сферах морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства |
м. Київ |
Сидоренко Роман Григорович |
Головний спеціаліст відділу видачі міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном Управління надання адміністративних послуг у сферах морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства |
|
|
|
|
Максимюк Катерина Петрівна |
Начальник відділу надання адміністративних послуг в сфері судноплавства Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління |
м. Луцьк |
Олійник Зоряна Петрівна |
Головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг в сфері судноплавства Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління |
м. Кам’янець-Подільський
|
Мельник Альона Анатоліївна |
Начальник відділу надання адміністративних послуг в сфері судноплавства Чорноморського міжрегіонального управління |
м. Одеса |
Тюрін Дмитро Сергійович |
Головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг в сфері судноплавства Чорноморського міжрегіонального управління |
|
Денчук Ажела Олександрівна |
Головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг в сфері судноплавства Чорноморського міжрегіонального управління |
|
Прибитько Вадим Вікторович |
Старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства та контролю суден Верхньодніпровського міжрегіонального управління |
м. Чернигів |
Бондаренко Сергій Сергійович |
Начальник відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства та контролю суден Черкаського міжрегіонального управління |
м. Черкаси |
Ткачова Маргарита Григорівна
|
Головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг в сфері судноплавства Черкаського міжрегіонального управління
|
м. Черкаси
|
Похилюк
Олександра Юріївна |
Головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг в сфері судноплавства Нижньодніпровського міжрегіонального управління | м. Запоріжжя |
Желанковський
Вадим Вікторович |
Старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства та контролю суден Нижньодніпровського міжрегіонального управління |
м. Запоріжжя
|