• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Графік засідань та склад кваліфікаційних комісій

Опубліковано 31 січня 2019 року, 03:13

м. Миколаїв, вул. Космонавтів 61, тел. +380 (51) 259 20 25


м. Київ, вул. Преображенська 25, тел. +380 (68) 369 10 06


м. Херсон, Бориславське шосе 46, тел. +380 (51) 259 20 25


м. Луцьк, вул. Словацького, 28а, тел. +380 (33) 272 28 66, +380 (66) 798 96 30


м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44, тел. +380 (98) 349 59 64


Графік засідань кваліфікаційних комісій з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна на 2020 рік

Дата засідання КК Місце проведення Час роботи Відмітка про фактичне проведення Примітки
кожний другий та четвертий четвер поточного місяця
м. Одеса
09.00 - 18.00


кожний перший та третій четвер поточного місяця м. Миколаїв 09.00 - 18.00

кожний перший та третій вівторок поточного місяця м. Херсон 09.00 - 18.00

кожний другий та четвертий четвер поточного місяця
м. Маріуполь 09.00 - 18.00


кожний другий та четвертий четвер поточного місяця м. Кам’янець-Подільський 09.00 - 18.00

кожний перший та третій четвер поточного місяця м. Луцьк 09.00 – 16.45

кожний перший та третій четвер поточного місяця
м. Дніпро 09.00 - 18.00


кожний другий четвер поточного місяця
м. Кременчук 09.00 - 18.00


кожний другий та четвертий четвер поточного місяця м. Київ 09.00 - 18.00

кожний перший четвер поточного місяця м. Чернігів 09.00 - 18.00

кожний третій четвер поточного місяця м. Черкаси 09.00 - 18.00

Примітки:

КК – кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання посвідчення судноводія торговельного судна, яке допущено до плавання судноплавними річковими внутрішніми водними шляхами.

У разі неможливості проведення засідань КК у строки, зазначені у графіку, за форс-мажорними обставинами та у випадку наявності
менше ніж п’яти кандидатів, відповідні засідання КК можуть не проводитися (можуть бути перенесені).

У разі потреби можуть бути проведені додаткові засідання КК.


Склад кваліфікаційних комісій з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна

1. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в м. Одеса:

Іванов В. В. – начальник Чорноморського міжрегіонального управління, голова комісії;

Середа Ю. П. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті Чорноморського міжрегіонального управління, член комісії;

Свідунович Д. В. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті Чорноморського міжрегіонального управління, член комісії;

Денчук А. О. – головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг Чорноморського міжрегіонального управління, секретар комісії.

2. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в м. Миколаїв:

Середа Ю. П. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті Чорноморського міжрегіонального управління, голова комісії;

Цвєтухін О. А. - старший державний інспектор відділу надання адміністративних послуг Чорноморського міжрегіонального управління, член комісії;

Свідунович Д. В. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті Чорноморського міжрегіонального управління, член комісії;

Остапенко В. І. – головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг Чорноморського міжрегіонального управління, секретар комісії.

3. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в м. Херсон:

Бойцов Р. О. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління, голова комісії;

Гречухін О. С. – штурман далекого плавання, член комісії (за згодою);

Гаранько Г. І.– штурман далекого плавання, член комісії (за згодою);

Остапенко В. І. – головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг Чорноморського міжрегіонального управління, секретар комісії.

4. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в м. Маріуполь:

Бойцов Р. О. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на морському та річковому транспорті Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління, голова комісії;

Гречухін О. С. – штурман далекого плавання, член комісії (за згодою);

Гаранько Г. І.– штурман далекого плавання, член комісії (за згодою);

Муренко Т. І. – головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління, секретар комісії.

5. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в м. Кам’янець-Подільський:

Сінчук С. М. – старший державний інспектор відділу надання адміністративних послуг Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління, голова комісії;

Крижановський В. М. – судноводій, член комісії (за згодою);

Нагола В. В. – судноводій малого/маломірного судна, член комісії (за згодою);

Ткачук А. О. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління, секретар комісії.

6. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в м. Луцьк:

Сінчук С. М. – старший державний інспектор відділу надання адміністративних послуг Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління, голова комісії;

Філіпчук А. М. – судноводій малого/маломірного судна, член комісії (за згодою);

Лавренюк М. М. – судноводій малого/маломірного судна, член комісії (за згодою);

Ткачук А. О. – старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) за безпекою судноплавства на річковому транспорті Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління, секретар комісії.

7. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в мм. Дніпро, Кременчук:

Мандрика С. В. – начальник відділу надання адміністративних послуг Нижньодніпровського міжрегіонального управління, голова комісії;

Оршлет В. О. – судноводій, член комісії (за згодою);

Мішура С. Є. – судноводій, член комісії (за згодою);

Вахідова К. В. – головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг Нижньодніпровського міжрегіонального управління, секретар комісії.

8. Кваліфікаційна комісія з підтвердження кваліфікації судноводія малого/маломірного судна в мм. Київ, Чернігів, Черкаси:

Мурінець М. М. – заступник директора департаменту – начальник відділу ведення Державного суднового реєстру України Департаменту надання адміністративних послуг, голова комісії;

Лахтадир О. М. – головний спеціаліст відділу ведення Суднової книги України Департаменту надання адміністративних послуг, член комісії;

Антоненко О. В. – старший державний інспектор відділу дипломування та кваліфікації плавскладу і спеціалістів водного транспорту Департаменту надання адміністративних послуг; член комісії;

Єфіменко П. В. – старший державний інспектор відділу ведення Суднової книги України Департаменту надання адміністративних послуг, член комісії;

Герега Т. С. – головний спеціаліст відділу ведення Державного суднового реєстру України Департаменту надання адміністративних послуг, секретар комісії.


Згідно наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 28.09.2020 № 245 «Про внесення змін у додатки 1 та 2 до наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 28.12.2019 № 488»