• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оскарження рішень Адміністрації судноплавства

Опубліковано 14 лютого 2023 року, 13:40

Рішення Адміністрації судноплавства (далі - АС) про відмову у видачі кваліфікаційного документа, а також процедура проведення комп’ютерного іспиту можуть бути оскаржені вами протягом 30 календарних днів з дня отримання такого рішення або проведення комп’ютерного іспиту.

Скарга подається:

в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису заявника - через Портал Дія (стане можливим після технічної інтеграції);

у паперовій формі - до Адміністрації судноплавства (поштовим відправленням чи особисто або через представника).

Скарга подається на ім’я Голови Адміністрації судноплавства у довільній формі. У скарзі зазначаються прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) моряка, номер його телефону, адреса електронної пошти. У разі коли участь у розгляді скарги бере ваш представник, у скарзі наводяться також його контактні дані. До скарги можуть додаватися документи або їх копії, зокрема ті, що не подавалися вами раніше.

Розгляд скарг здійснюється апеляційною комісією (АК) протягом 10 робочих днів з дня її реєстрації в Адміністрації судноплавства. Рішення АК оголошується вам або вашому представнику одразу після закінчення розгляду скарги, про що вноситься запис до протоколу засідання АК. У разі задоволення скарги стосовно видачі кваліфікаційного документа рішення про відмову у видачі кваліфікаційного документа скасовується, а кваліфікаційний документ видається вам протягом двох робочих днів в установленому Положенням порядку. У разі задоволення скарги стосовно результатів комп’ютерного іспиту протягом двох робочих днів оформлюється новий сертифікат про результати комп’ютерного іспиту. У разі відсутності вас або вашого представника на засіданні АК результати розгляду скарги Адміністрація судноплавства повідомляє вам або вашому представнику за адресою електронної пошти, зазначеною у скарзі протягом одного робочого дня після прийняття рішення.