• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Як моряку подати заяву та отримати кваліфікаційні документи, зокрема для підтвердження збереження професійної компетентності

Опубліковано 14 лютого 2023 року, 13:35

1. Для отримання кваліфікаційних документів подайте Адміністрації судноплавства (далі - АС) заяву:

в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису - через Портал Дія (стане можливим після технічної інтеграції)

у паперовій формі - до АС (м. Київ, просп. Перемоги, 14, перший поверх) чи ДП «Моррічсервіс» (м. Київ, вул. Преображенська 23).

Паперова форма заяви наведена у додатку 7. Перелік документів, що додаються до заяви про отримання кваліфікаційних документів, зокрема для підтвердження збереження професійної компетентності, наведений у додатку 8.

Увага! Для отримання підтвердження професійної компетентності по стажу також скористайтесь цим алгоритмом.

2. Заява, подана вами для отримання кваліфікаційних документів, зокрема для підтвердження збереження ним професійної компетентності, розглядається Адміністрацією судноплавства протягом п’яти робочих днів з дня подання заяви у паперовій формі до АС чи ДП «Моррічсервіс».

3. За результатами розгляду заяви ДККМ приймає рішення:

про видачу моряку кваліфікаційного документа (у разі якщо відсутня підстава проходження комп'ютерного іспиту та відмови у видачі за результатом розгляду документів);

або відмовляє моряку у видачі кваліфікаційного документа (з підстав передбачених постановою КМУ від 30.12.2023 №1499 - (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1499-2022-п#Text).

4. Кваліфікаційний документ видається моряку в Адміністрації судноплавства чи ДП «Моррічсервіс» (за вибором моряка) протягом п’яти робочих днів після прийняття рішення про його видачу у паперовій формі. Про готовність кваліфікаційного документа моряку повідомляється на адресу електронної пошти, що зазначена ним у заяві.