• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Втратив чинність на підставі наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 09.03.2021 № 103
"Про проведення оцінки корупційних ризиків в Державній службі морського та річкового транспорту України "

Про проведення оцінки корупційних ризиків в Державній службі морського та річкового транспорту України

Наказ Державної служби морського та річкового транспорту України
від 15 січня 2019 № 11
Опубліковано 15 січня 2019 року, 00:30
втратив чинність

Відповідно до частини другої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 3 розділу І та пункту 2 розділу II Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року
№ 126, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, н а к а з у ю:

1. Провести оцінку корупційних ризиків у діяльності Державної служби морського та річкового транспорту України (далі – Морська адміністрація).

2. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції розробити проект наказу про затвердження складу комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної служби морського та річкового транспорту України.

3. Відділу баз даних та програмного забезпечення Департаменту надання адміністративних послуг забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Морської адміністрації.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної служби морського та річкового транспорту України від 14.08.2018 № 33 «Про проведення оцінки корупційних ризиків в Державній службі морського та річкового транспорту України».

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова                                                                                      Д.ПетренкоПов'язані документи: