• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Про організацію роботи комісій з підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном

Наказ Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України
від 12 серпня 2022 № 227
Опубліковано 12 серпня 2022 року, 17:00
чинний

Відповідно до пункту 4 Положення про Державну службу морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 212, статті 41 Закону України «Про внутрішній водний транспорт», статті 163 Закону України «Про транспорт», н а к а з у ю:

1. Утворити кваліфікаційні комісії з підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном (далі – Комісії) та затвердити їх склад, що додається.

2. Затвердити Графік засідань кваліфікаційних комісій з підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном на 2022 рік, що додається.

3. Комісіям здійснювати підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном відповідно до вимог Закону України «Про внутрішній водний транспорт».

4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Державної служби морського та річкового транспорту України від 17 лютого 2022 року № 76 «Про організацію роботи комісій з підтвердження кваліфікації кандидатів на отримання міжнародного посвідчення на право управління прогулянковим судном».

5. Управлінню документообігу та контролю забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Голова                                                                                     Віталій КІНДРАТІВ