• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»

Наказ Державної служби морського та річкового транспорту України
від 03 вересня 2019 № 343
Опубліковано 03 вересня 2019 року, 17:51

          Відповідно до статті 23 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, н а к а з у ю:

          1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника відділу державного контролю (нагляду) за безпекою судноплавства і дипломно-паспортних та адміністративних послуг у сфері водного транспорту в Маріупольському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України.

          2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника відділу державного контролю (нагляду) за безпекою судноплавства і дипломно-паспортних та адміністративних послуг у сфері водного транспорту в Маріупольському морському порту Чорноморсько-Азовського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України, що додаються.

          3. Управлінню персоналом забезпечити надсилання в електронній формі до Національного агентства України з питань державної служби цього наказу та оприлюднення оголошення та умов про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Державної служби морського та річкового транспорту України.

          4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Голова                                                                                                                     Д. ПЕТРЕНКО