• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підсумки роботи за 2019 рік Громадської ради при Державній службі морського та річкового транспорту України

Опубліковано 23 січня 2020 року, 15:54

Про підсумки роботи за 2019 рік йшлося на черговому засіданні Громадської ради при Державній службі морського та річкового транспорту України.
А саме, про важливі напрями діяльності Громадської ради, а також про те, що вдалося зробити активістам, докладно розповів голова Громадської ради Максим Слюсаревський.
Зокрема, йшлося про питання безпечної експлуатації суден типу «ріка-море» у зимовий період у басейні Чорного моря, питання ратифікації Україною міжнародної Конвенції про працю в морському судноплавстві 2006 року, про внесення змін до переліку питань для перевірки теоретичних знань кандидатів на отримання посвідчення судноводія малого/маломірного судна, створення сервісних центрів із обслуговування моряків тощо.
Також на засіданні обговорено та затверджено план роботи Громадської ради при Морській адміністрації на 2020 рік.
Слід зазначити, що в засіданнях Громадської ради постійно брали участь фахівці структурних підрозділів Морської адміністрації, що позитивно впливало на обговорення важливих питань у морській галузі.
Однак, є ще над чим працювати. Тому зосередження зусиль членів Громадської ради при Морській адміністрації на вирішенні нагальних питань розвитку морегосподарського комплексу – пріоритет роботи громадських активістів у 2020 році.

Більше за темою