• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міжвідомча нарада щодо вирішення проблемних питань та подальшої реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону

Опубліковано 26 квітня 2019 року, 11:47

Перший заступник Голови Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитро БАРІНОВ взяв участь у Міжвідомчій нараді щодо вирішення проблемних питань та подальшої реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону, яка відбулася 25 квітня 2019 року в Міністерстві внутрішніх справ України.

Також у нараді взяли участь представники Мінінфраструктури, Мінрегіону, Морської адміністрації, Держприкордонслужби, Нацполіції та Урядового офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

За результатами наради досягнуто домовленостей щодо активізації участі України стосовно реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону, зокрема її пріоритетних напрямів № 1а та № 11, а саме: удосконалення систем прикордонного контролю, управління і контролю документів. Це питання напряму стосується діяльності капітанів морських портів Морської адміністрації, які розташовані на р. Дунай.

Також акцентовано увагу щодо налагодження дієвої співпраці центральних органів виконавчої влади у цьому напрямку.

«Участь України в реалізації Європейської стратегії для Дунайського регіону (ЄСДР) забезпечить підвищення конкурентоспроможності Дунайського макрорегіону, прискорення європейських інтеграційних процесів, наближення рівня життя населення прикордонних регіонів до європейського рівня” – наголосив Дмитро БАРІНОВ.

Довідково: Стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону була затверджена Радою ЄС 24 червня 2011 року.