• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ПОДАЧІ, ПЕРЕВІРКИ ТА ОФОРМЛЕННЯ СУДНОЗАХОДУ

Опубліковано 15 січня 2021 року, 16:17

На виконання Наказу в. о. Голови Державної служби морського та річкового транспорту Глазкова А.В. від 14.01.2021 за №10, розпочато прийом документів та оформлення суднозоходу в тестовому режимі через програмне забезпечення «АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ПОДАЧІ, ПЕРЕВІРКИ ТА ОФОРМЛЕННЯ СУДНОЗАХОДУ».(надалі – Автоматизована система)

Відтепер, суднові агенти мають можливість надавати документи необхідні для оформлення суднозаходу до капітанії відповідного порту, а також отримувати Дозвіл на вихід судна (Port Clearance) з порту через Автоматизовану систему.

Для роботи в Автоматизованій системі, Агенція має отримати логін та пароль до входу в систему, для цього, треба заповнити та подати наступну ФОРМУ. Пароль та логін будуть надіслані на електронну поштову скриньку, указану у формі, після чого можна розпочинати роботу в системі. З Інструкцією по використанню програмного забезпечення можна ознайомитись за посиланням.

У разі виникнення проблем технічного характеру, звертайтесь на електронну поштову скриньку port@marad.gov.ua або за телефоном 044 344 90 21.