• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кіндратів Віталій Зіновійович

Кіндратів Віталій Зіновійович
Голова Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України

Народився у 1983 році в місті Дніпро Дніпропетровської області.

Освіта: вища

Національний гірничий університет, факультет менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, кваліфікація менеджер-економіст.

Випускник ASPEN Institute Kyiv, Української школи політичних студій, Stanford University (UELP). 

Трудову діяльність розпочав у вересні 2003 року.

16 лютого 2005 року прийняв присягу державного службовця.

З лютого 2005 року по жовтень 2005 року - заступник начальника відділу Управління у справах сім`ї та молоді  Дніпропетровської облдержадміністрації.

З жовтня 2005 року по лютий 2009 року - помічник першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації. 

З лютого 2009 року по серпень 2009 року - заступник начальника Управління взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

З січня 2010 року по серпень 2011 року - головний спеціаліст відділу моніторингу озоноруйнівних речовин та парникових газів Департаменту державного екологічного моніторингу та атмосферного повітря Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

З серпня 2012 року по серпень 2013 року - заступник директора Департаменту національних проектів-начальник відділу проектного адміністрування Державного агентства України з інвестицій та управління національними проектами України.

З серпня 2013 року по липень 2014 року - начальник Управління міжнародного співробітництва Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

З липня 2014 року по серпень 2015 року - заступник директора Департаменту дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики Департаменту екологічної безпеки та поводження з відходами Міністерства екології та природних ресурсів України.

З березня 2016 року по грудень 2016 року - головний консультант-інспектор відділу центральних та північних регіонів департаменту регіональної політики Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України.

З січня 2017 року по жовтень 2017 року - заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

З лютого 2018 року по вересень 2020 року - генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства інфраструктури України.

З серпня 2021 - Голова Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.

10 листопада 2021 року Кіндратіву В.З. присвоєно третій ранг державного службовця.