Шановні колеги!

Шановні друзі!

Наближається Новий рік.

Ми завжди очікуємо його із особливим святковим настроєм та відчуттям справжніх змін.

Від імені Державної служби морського та річкового транспорту України та від себе особисто щиро вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Минулий рік видався не простим, але плідним для нашої Морської адміністрації. Уся діяльність, усі зусилля були спрямовані на забезпечення  формування  якісно нових підходів до реалізації державної політики у сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

Україна – морська держава. І вкрай важливо, що відтепер наша держава в клубі морських держав на відповідному офіційному рівні. У році, що минає, ми поставили собі досить амбітне, але цілком реальне завдання – здійснювати  значні кроки в процесі відродження статусу України як морської держави, яка має потужний національний потенціал.

У новому році ми продовжимо важливі і глибинні перетворення в сфері морського та річкового транспорту України.

Дякую всім, хто своєю працею і талантом, активністю та цілеспрямованістю допомагають нам змінювати підходи щодо розвитку морської галузі, вірять у наш потенціал та успішний завтрашній день!

Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться здійснити найсміливіші задуми, утвердити та реалізувати свій потенціал і потенціал країни.

Бажаю усім вдалого року і здійснення всіх намірів.

Нехай в наших оселях завжди панує тепло та затишок, а серця сповнюються лише світлими і яскравими почуттями!

Міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною!

Рясних Божих благословінь нам!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою

 

Голова                                                                                                                               Дмитро ПЕТРЕНКО