Коментар Голови Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитра ПЕТРЕНКА з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

Щорічно в цей день Український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам, рядовим і генералам,  усім, кому судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Афганістані та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закидала доля наших земляків – вони завжди сумлінно, чесно, професійно й благородно виконували   свої обов’язки.

З глибоким сумом згадуємо тих, хто віддав найдорожче – своє життя.

І зараз, коли ми гідно відстоюємо свою незалежність, територіальну цілісність, коли Україна протистоїть російській агресії, ваш військовий досвід і патріотизм є вкрай необхідним.

Ми пишаємося вами!

Спасибі вам за служіння Україні!

 

Posted by admin_1 in Без категорії

Відбулась робоча зустріч представників Чорноморського міжрегіонального Управління Державної служби морського та річкового транспорту України та Одеського Прикордонного загону Державної прикордонної служби України

13 лютого 2019 року робоча зустріч представників Чорноморського міжрегіонального Управління Державної служби морського та річкового транспорту України та Одеського Прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Мета зустрічі: організація спільної роботи та міжвідомчої взаємодії на місцях протягом поточного року.

В ході зустрічі обговорювались питання подальшої співпраці і взаємодії між  Чорноморським міжрегіональним Управлінням Державної служби морського та річкового транспорту України та Одеським Прикордонним загоном Державної прикордонної служби України.

За результатами роботи прийняте рішення: розробити графік спільних заходів, пов’язаних із забезпеченням безпеки судноплавства в Одеському регіоні.

Posted by admin_1 in Без категорії

Робоча зустріч щодо координації і взаємодії

Очільник Морської адміністрації Дмитро ПЕТРЕНКО провів робочу зустріч з капітанами морських портів, керівниками міжрегіональних управлінь Морської адміністрації, представниками Морської пошуково-рятувальної служби щодо координації і взаємодії в роботі.

«Забезпечення сталого функціонування та подальшого розвитку національної системи пошуку і рятування у морському пошуково-рятувальному районі України, координації та проведення пошуково-рятувальних операцій – є вкрай важливим у нашій діяльності», – наголосив Дмитро ПЕТРЕНКО.

Posted by admin_1 in Без категорії

Відбулася установча нарада щодо взаємодії ДП «АМПУ» та Державної служби морського та річкового транспорту України

14 лютого 2019 року відбулася установча нарада щодо  взаємодії ДП «АМПУ» та Державної служби морського та річкового транспорту України.

У нараді взяли участь Голова Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитро ПЕТРЕНКО,  Перший заступник Голови Морської адміністрації Дмитро БАРІНОВ, в.о. Голови ДП «АМПУ» Райвіс ВЕЦКАГАНС, керівники міжрегіональних управлінь Морської адміністрації, керівники філій ДП «АМПУ».

Під час наради обговорювалися питання щодо взаємодії посадових осіб ДП «АМПУ» та капітанів морських портів Морської адміністрації під час виконання обов’язків,  про розташування структурних підрозділів капітанів морських портів Морської адміністрації, про спільні дії Морської адміністрації та ДП «АМПУ» щодо передачі майна служб капітанів морських портів, передачу архівів служб капітанів морських портів ДП «АМПУ» до  структурних підрозділів капітанів морських портів Морської адміністрації, про надання доступу Морській адміністрації до інформаційних систем відповідних служб та постів служб регулювання руху суден, про надання в користування приміщень та забезпечення умов для роботи посадових осіб Морської адміністрації (Правила контролю суден з метою забезпечення безпеки мореплавства, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 17 липня 2003 року №545).

За результатами наради прийнято відповідні рішення.

Posted by admin_1 in Без категорії
Load more